o mnie

Cześć, nazywam się Agata Ucińska. Jestem nauczycielką jogi. Prowadzę bloga o jodze i świadomym stylu życia. Zapraszam Cię też na mój kanał na Youtubie.  Wskakuj na matę i poczuj się lepiej!

Szkoliłam się w Indiach – w szkole Trimurti Yoga (200h Yoga Alliance). Ukończyłam podyplomowe studia Relaksacja i joga na warszawskiej AWF. Brałam też udział w trzech edycjach Strala Intensive Training pod okiem Tary Stiles i Michaela Taylora w Berlinie oraz Londynie. 

Kocham jogę, w której płynnie przechodzi się pomiędzy asanami, synchronizując ruch z oddechem. Joga Flow relaksuje, uczy swobodnego, naturalnego poruszania się, ułatwia koncentrację na oddechu i poprawia nastrój, co bezpośrednio przekłada się na jakość codziennego życia.

Atmosfera na moich zajęciach jest raczej luźna, jestem otwarta na pytania i potrzeby grupy. Staram się układać program tak, żeby uczestnicy koncentrowali się na procesie, a nie na celu i jednocześnie robili postępy. Uważam, że joga to nie tylko sposób na szpagat czy bolące plecy, ale przede wszystkim cudowne narzędzie do poznania siebie i uzyskania spokoju w głowie. Tym chcę się dzielić. 

Żeby pogłębić wiedzę na temat ludzkiego umysłu, studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS.