Joga, gdy dużo siedzisz – video

Od mojego pierwszego filmiku na youtubie minęło już trochę czasu. Sporo się nauczyłam, ale jeszcze duuużo pracy przede mną. Może jestem trudnym przypadkiem, ale nie pamiętam kiedy ostatnio coś stanowiło dla mnie takie wyzwanie. Najważniejsze jednak, że podoba mi się cały ten proces i nie poddaję się. Kocham te wszystkie wiadomości, w których piszecie, że ćwiczycie i czujecie się lepiej.  Yaaay!

Dziś 20 minut dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Szybciutko zamykamy laptopy, rozwijamy matę i do dzieła!

https://www.youtube.com/watch?v=VhN8HDDbs9U

RELATED POSTS

7 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Tonia

  01/04/2016

  Siedzę już 6tą godzinę i bardzo się cieszę, że trafiłam na Twoją stronę i ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu. Jogę uprawiam dwa razy w tygodniu na zajęciach zorganizowanych, jednak czuję, że to za mało. Czy ćwiczenia przez Ciebie prezentowane mogę wykonywać rano jeszcze przed całodziennym siedzeniem, czy lepiej dopiero wieczorem? Jakie pozycje polecasz na rano- to u mnie pora dnia, kiedy mam pół godziny na ćwiczenia, nie do końca wiem jednak, które wykonywać. Nie chciałabym sobie zaszkodzić. Dzięki.

  • Odpowiedz

   Agata Ucińska

   19/04/2016

   Hej, nie ma to dużego znaczenia. Kierowałabym się głównie tematem sekwencji i samopoczuciem. Zazwyczaj zaleca się robić energetyczną praktykę rano, wyciszającą wieczorem, ale to kwestia indywidualna.

 2. Odpowiedz

  an

  08/04/2016

  jak rozumieć „aktywny brzuch”? Jak to zrobić?- napiąć? co jeszcze wziąć pod uwagę?np co c odc lędźwiowym wtedy, jak kość krzyżowa?Będę wdzięczna za podpowiedź.

  • Odpowiedz

   Agata Ucińska

   19/04/2016

   Odcinek lędźwiowy zostaje neutralny ( chyba, że chcemy wykonać wyprost w kręgosłupie – tzw wygięcie do tyłu, wtedy podwija się kość ogonową). A aktywny brzuch to przede wszystkim lekko zassany i napięty obszar pod pępkiem.

  • Odpowiedz

   Eliza

   23/04/2017

   Thanks for the tips provided here. I think that is one of the hardest thing todo but if someone really willing to lose weight they need to apply your tips heÂraBecc.e´s last [type] ..

 3. Odpowiedz

  Jimbo

  25/05/2016

  Please don't do the Beta Switch or 2.0 Beta or whatever you call it! I know this has nothing to do with this blog entry, but YouTube needs to listen more to the people that use their website! All I ask is that you give us YouTubers an option. Thats itskahnT..

 4. Odpowiedz

  Paula

  09/03/2017

  Hej Agata,
  To byla moja ulubiona sekwencja od Ciebie i filmik nie dziala. Nie da sie go jakos sprowadzic z powrotem ?

ZOSTAW KOMENTARZ