zajęcia i warsztaty

 

 

Spotkajmy się na jodze :)

STRALA YOGA

Poniedziałek: 7:30 Strala Energize, 20:30 Strala Relax w Fitology

Środa: 18:30 Strala Energize, 20:30 Joga&Wheels (joga z kołami) w Fitology

 

JOGA FLOW:

Zapraszam na regularne zajęcia JOGI FLOW, oparte na Vinyasie i Strali we wtorki (poziom open) i czwartki  (początkująca/łagodna) o 19:00 na Śniadeckich 17.

Kocham jogę, w której płynnie przechodzi się pomiędzy asanami, synchronizując ruch z oddechem. Dlatego zapraszam Was na jogę FLOW w samym centrum Warszawy :) Na zajęciach będziemy wykonywać najpierw dynamiczne sekwencje oparte na Powitaniach Słońca i pozycjach stojących, poprawimy równowagę i stabilizację centrum. W drugiej części skupimy się na pozycjach siedzących, które pomogą rozluźnić tyły ud i otworzyć biodra. Nie zabraknie wygięć do tyłu i pozycji odwróconych. Na koniec uraczymy się zasłużonym relaksem. Asany będą dostosowane do Waszych możliwości i samopoczucia. Oprócz tego, że będziemy płynąć przez sekwencje, zawsze znajdzie się chwila na wytłumaczenie poszczególnych pozycji.

Joga Flow relaksuje, uczy swobodnego, naturalnego poruszania się, ułatwia koncentrację na oddechu i poprawia nastrój, co bezpośrednio przekłada się na jakość codziennego życia.

Atmosfera na moich zajęciach jest raczej luźna, jestem otwarta na Wasze pytania i potrzeby. Staram się układać program tak, żebyście koncentrowali się na procesie, a nie na celu i jednocześnie robili postępy. Uważam, że joga to nie tylko sposób na szpagat czy bolące plecy, ale przede wszystkim cudowne narzędzie do poznania siebie i uzyskania spokoju w głowie. Tym chcę się z Wami dzielić.

Nie zastanawiaj się – chodź na jogę! Czeka nas super przygoda ♥

KIEDY:
wtorki 19:00 – 20:00 – poziom OPEN
czwartki 19:00 – 20:00 – START/ŁAGODNA ( start 14.09)

GDZIE:

Śniadeckich 17, sala nr. 4
(niedaleko Metra Politechnika)

KARNETY:

35zł – pojedyncze wejście
120 zł – karnet na 4 zajęcia
200 zł – karnet na 8 zajęć

Karnety są ważne 4 tygodnie.

ZAPISY:

agata@poczujsielepiej.pl

 

WARSZTATY&WYJAZDY

Info wkrótce! :)