Bliżej siebie – Bliżej innych | Weekend dla neuroatypowych kobiet

Drogie Kobiety w spektrum autyzmu i/lub z ADHD! Jest duża szansa, że swoje diagnozy otrzymałyście niedawno i uczycie się jak poukładać sobie życie, żeby było łatwiejsze oraz jak dbać o zasoby energetyczne. Rozumiemy to, ponieważ jesteśmy neuroatypowymi psycholożkami.🙂 Mamy dla Was propozycję wyjazdu, który łączy regenerację z warsztatami psychoedukacyjnymi. Będzie okazja do uczenia się się regulacji emocji, umiejętności społecznych, a także praktyki jogi i relaksacji. To wszystko w małej grupie (max 11 osób), w przyjemnych okolicznościach mazurskiej przyrody. Nie zabraknie  też czasu na spacery, gapienie się w wodę na pomoście czy czytanie książki w samotności.

PROGRAM (może ulec drobnym zmianom)

Piątek, 14.07

od 16:00 – przyjazd

17:00 – sesja łagodnej jogi i relaksacji (można być osobą początkującą)

18:30 – obiadokolacja

19:30 – warsztaty I

Sobota, 15.07

8:00 – medytacja/spacer dla chętnych

8:30 – 9:30 – śniadanie

9:30 – 11:00 – czas wolny: spacery, rozmowy, czytanie

11:00 – 14:00 – warsztaty II

14:00-15:00 – obiad

15:00 – 17:00 – czas wolny

17:00-19:00 – warsztaty III

19:00-20:00 – kolacja

wieczorem – relaksacja

Niedziela, 16.07

8:00 – medytacja/spacer dla chętnych

8:30-9:30 – śniadanie

9:30 – 11:00 – czas wolny

11:00 – 14:00 – warsztaty IV  & podsumowanie wyjazdu

14:00 – obiad

Tematyka warsztatów:

  • potrzeby,  zasoby, obszary do pracy – jak lepiej poznać siebie
  • jak zadbać o siebie biorąc pod uwagę potrzeby wynikające z neuroatypowości
  • jak lepiej regulować swoje emocje
  • jak lepiej dogadywać się z innymi
  • jak nauczyć się regeneracji

MIEJSCE

Witramowo 32 na Mazurach:) Tak piszą o sobie:”Nasz dom znajduje się na samym początku województwa warmińsko – mazurskiego – na pograniczu Mazur Południowych i Warmii. Budynek położony jest z dala od wsi, na niewielkim wzgórzu górującym nad doliną, pod lasem, na blisko 4.5 ha terenie z dostępem do prywatnego jeziora.Na parterze domu znajduje się serce naszego domu – wielka przestrzeń wspólna z salonem, w której serwujemy Wam królewskie śniadania, lunche i obłędne obiadokolacje. Taras z pięknym widokiem, altana i miejsce na ognisko, a także wiele zagospodarowanych zakamarków na terenie domu i na zewnątrz dają możliwość spędzania czasu w grupie lub w samotności – przy książce, lampce wina. Dobra kuchnia to nasze oczko w głowi.  Dzięki Zosi będziecie zajadać się pysznymi daniami wegetariańskimi i wysmakowanymi deserami. Kochamy też robić przetwory, a mnóstwo warzyw i owoców trafi na Wasze talerze z naszego przydomowego ogródka.”

CENA

1390 zł – przy wpłacie zadatku do 12.06

1490 – przy wpłacie zadatku po 12.06

W cenie: 2 noclegi w pokojach 2 – 3 osobowych, wegetariańskie posiłki, zajęcia jogi, warsztaty psychoedukacyjne. Dojazd należy zorganizować we własnym zakresie. Czasem jest możliwość dogadania się i wspólnej podróży z innymi uczestnikami.

ZAPISY

agata@poczujsielepiej.pl

Rezerwacja miejsca następuje po wpłaceniu bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł na numer konta przesłany w mailu.

KTO PROWADZI?

Natalia Pietrulewicz

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, schematu, współczucia, coachem ADHD i założycielką Pracowni Psychoterra Cognita. Poza gabinetem jestem tą samą Natalią co w nim, z taką samą ciekawością ludzi, sprawnym okiem do drobnych radości i niepoślednim bałaganem na biurku. Najlepiej odpoczywam jeżdżąc na rowerze, wykonując prace plastyczne i głaszcząc moją kotkę.

W mojej pracy szczególnie dbam o to, aby właściwie zrozumieć każdą osobę, jej historię, trudności, zasoby, cele i pragnienia. Wiem, że abym mogła usłyszeć to co pomoże mi rozumieć moich klientów, w gabinecie musi panować atmosfera akceptacji i bezpieczeństwa, a ja muszę ciągle poszerzać moją wiedzę. I dbam o to na co dzień. 

Agata Ucińska

Jestem psycholożką, nauczycielką jogi i pedagożką. Bliska jest mi tematyka neuroróżnorodności (spektrum autyzmu/ADHD). Uwielbiam śledzić nowinki naukowe na temat jogi, medytacji i dbania o zdrowie psychiczne. Prowadzę psychoedukację (indywidualnie i grupowo) oraz wsparcie psychologiczne w gabinecie Psychoterra Cognita. Zdobywam również doświadczenie na oddziale psychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Spotkacie mnie także na zajęciach jogi, warsztatach oraz kursach nauczycielskich.

Bardzo ważna jest dla mnie autentyczność i przyjazna atmosfera zarówno w pracy indywidualnej, na warsztatach czy na zajęciach jogi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *