Kurs jogi dla początkujących na Zoomie

Chcesz zacząć przygodę z jogą ale nie wiesz od czego zacząć? Nie masz pewności czy joga jest dla Ciebie? Potrzebujesz ugruntować podstawy? Jesteś osobą, która ceni sobie swój komfort i chciałabyś praktykować jogę w domowym zaciszu?
Dlatego właśnie przybywam z KURSEM JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH ONLINE (ZOOM).

DLA KOGO?

Kurs przygotowałam z myślą o osobach zupełnie początkujących, ale jest to także odpowiednia propozycja dla osób, które chcą uporządkować praktykę własną lub chcą wrócić do praktyki po długiej przerwie.

FORMUŁA KURSU

Zaplanowałam 8 spotkań trwających ok 75 minut, które będą stopniowym wprowadzeniem do jogi, idealnym dla osób początkujących. Podczas każdej sesji będziemy praktykować asany w stylu łagodnej Vinyasy Flow, usiądziemy do krótkiej medytacji, a ostatnie 10-15 minut poświęcimy na wyjaśnianie nurtujących Was kwestii.

Podczas każdych zajęć będziemy zwracać uwagę na istotne elementy, aby praktyka była nie tylko przyjemna ale przede wszystkim bezpieczna. Będziemy budować świadomość ciała i ruchu, przyglądać się poszczególnym asanom, pracować z oddechem i wspólnie wchodzić głębiej w praktykę.

CZEGO POTRZEBUJESZ

Potrzebujesz maty do ćwiczeń (na początek nie musi być to specjalna mata do jogi), wygodnego stroju oraz kawałka przestrzeni. Przydadzą się też kostki do jogi, które możesz zastąpić dwiema grubymi książkami.

ASPEKTY TECHNICZNE

Spotykać się będziemy na platformie Zoom w poniedziałki o 20:00. Każda osoba otrzyma również na 10 tygodni dostęp do nagrań z sesji.
W czasie zajęć wszyscy uczestnicy są proszeni o wyciszenie mikrofonów, możecie (ale nie musicie) natomiast praktykować z włączoną kamerką, co pozwoli mi na ewentualne korekty. Po praktyce będzie chwila na zadanie pytań i podzielenie się swoimi refleksjami.

KOSZT

22o zł

KIEDY ZACZYNAMY

Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 4 kwietnia o 20:00.

PYTANIA I ZAPISY

agata@poczujsielepiej.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *