„Psychologiczne ABC” – szkolenie dla osób pracujących z ciałem

Pracujesz jako nauczyciel/ka jogi, trener/ka ruchu lub fizjoterapeuta/ka? Rozumiesz, że ciało i umysł wzajemnie na siebie wpływają, ale nie wiesz jak wykorzystać tę wiedzę w pracy? Pracujesz z klientami zmagającymi się z depresją lub lękiem i chcesz, aby Twoje zajęcia wspierały ich proces zdrowienia? Chcesz nauczyć się, jak dostosować otoczenie lub komunikaty do osób neuroatypowych? Trafiają do Ciebie klienci z bólem chronicznym i chcesz znać najnowsze wytyczne do pracy z nimi?

Szkolenia dla specjalistów często obejmują wiedzę na temat dostosowania zajęć dla osób z problemami w obrębie aparatu ruchu lub dolegliwościami somatycznymi. Niewiele natomiast mówi się o zaburzeniach psychicznych, neuroatypowości czy bólu chronicznym. Chcemy uzupełnić tę lukę.

Na naszym szkoleniu dowiesz się:

  • po co osobom pracującym z ciałem wiedza z zakresu psychologii
  • czym są różnice indywidualne i w jaki sposób temperament może wpływać na potrzeby i możliwości Twoich klientów
  • z jakimi zaburzeniami psychicznymi mogą trafić do Ciebie klienci
  • czym jest neuroatypowość
  • w jaki sposób dostosować zajęcia, aby lepiej wspierały klientów z różnymi wyzwaniami
  • czego unikać przy konkretnych problemach
  • czym jest Trauma Informed Movement
  • czym jest ból chroniczny i jakie są najnowsze wytyczne do pracy z nim
  • jak komunikować się z klientem doświadczającym bólu w sposób bardziej efektywny i wspierający

Gdzie: Szkolenie odbędzie się na żywo na platformie Zoom + otrzymasz dostęp do nagrania na rok

Kiedy: 21 stycznia 2023, 9:30 – 15:30

Cena: 490 zł przy wpłacie 13 stycznia/ 590 zł po 14 stycznia

Zapisy: https://kursy.poczujsielepiej.pl/produkt/psychologiczne-abc/

Kim jesteśmy:

Agata Ucińska – jestem psycholożką i nauczycielką jogi (200 RYT Yoga Alliance, studia podyplomowe Relaksacja i Joga na AWF, szkolenia Strala Yoga). Za mną 10 lat dzielenia się praktyką podczas zajęć grupowych, indywidualnych, warsztatów i wyjazdów. Prowadzę również szkolenia dla nauczycieli. Jako psycholożka pracuję w gabinecie Psychoterra Cognita oraz na oddziale psychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Jestem uczestniczką 4-letniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii InterEgo.

Marcin Uciński – fizjoterapeuta z 20-letnim stażem, Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie, pracował z osobami z zaburzeniami neurologicznymi, sportowcami (kadra Polski w badmintonie), a obecnie koncentruje się na pomaganiu osobom z przewlekłym bólem. Szkolił się z m.in. z metody PNF, NDT-Bobath, technik powięziowych i osteopatycznych. Ukończył specjalistyczne szkolenia dotyczące bólu chronicznego: NOI Explain Pain with Lorimer Moseley oraz Pain Theory and Science (University of South Australia).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *