Weekend Joga & Chillout, 29.09-2.10, Zagroda Ojrzanów

Jesień, praca z ciałem, medytacje, relaksacje, warsztaty psychoedukacyjne, przyroda i dobre towarzystwo. Oto nasza propozycja na przełom września i października! Zapraszamy na przedłużony weekend, w trakcie którego będziesz mieć okazję praktykować jogę w stylu flow, odpoczywać na jodze nidrze oraz uczyć się o sobie i o ludzkim umyśle ( a także emocjach, ciele..) podczas warsztatów psychoedukacyjnych. Nie zabraknie czasu na spacery, gapienie się w wodę na pomoście czy poobiednie pogaduszki przy kawie.

PROGRAM (może ulec drobnym zmianom)

Czwartek, 29.09

Od 17:00 – przyjazd

18:00-19:30 – joga Slow Flow + relaksacja prowadzona (Agata + Klaudia)

19:30 – kolacja

20:00 – przywitanie i zapoznanie

Piątek, 30.09

8:00 9:15 – poranna joga Flow (Agata)

9:15 – śniadanie

12:00 – warsztat Body & Mind (Agata) – dowiesz się: jak działa nasz bardzo stary mózg w bardzo nowoczesnym świecie, czego nie powiedzieli Ci w szkole o emocjach, w jaki sposób praca z ciałem może wesprzeć zdrowie psychiczne.

14:00 – obiad

19:00 – kolacja

20:00 – łagodna sesja asan, oddechu i Joga Nidra (Klaudia)

Sobota, 1.10

8:00 – 9:15 – poranna joga Flow (Agata)

9:15 – śniadanie

12:00 – warsztat Body&Mind (Agata) – nauczysz się jak lepiej radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami oraz dowiesz się jak znaleźć idealny dla siebie, skrojony według indywidualnych potrzeb, sposób na budowanie odporności psychicznej

14:00 – obiad

19:00 – kolacja

20:00 – łagodna sesja asan, oddechu i Joga Nidra (Klaudia)

Niedziela, 2.10

8:00-9:15 – poranna joga Yang to Yin (Agata+Klaudia)

9:15 – śniadanie

12:00 – medytacja, Q&A i podsumowanie wyjazdu

13:30 – obiad

MIEJSCE

Zagroda Ojrzanów to miejsce położone wśród ostępów lasów Młochowskich, 30 km od Warszawy, z dala od miejskiego zgiełku.Okoliczne tereny to wspaniałe trasy rowerowe i wiele szlaków pieszych. Często można spotkać tu jastrzębie, bażanty , czaple, sarny i daniele. Piętrowy dom: ­wnętrze przytulne, obrazy, stary kaflowy piec i wygodne meble. Z tarasów rozciąga się widok na okolicę: pastwisko owiec i kóz, wybieg koni i osła, dalej stawy o pow. 4 ha. Kuchnia serwuje pyszne wegetariańskie potrawy. Jogę będziemy praktykować w pięknej, przeszklonej sali.
http://www.zagroda.ojrzanow.com/

CENA

1490 zł 3 noclegi w pokojach 2 – 3 osobowych, wegetariańskie posiłki, zajęcia jogi, warsztaty tematyczne. Dojazd należy zorganizować we własnym zakresie. Czasem jest możliwość dogadania się i wspólnej podróży z innymi uczestnikami.

ZAPISY

agata@poczujsielepiej.pl

Rezerwacja miejsca następuje po wpłaceniu bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł na numer konta przesłany w mailu.

KTO PROWADZI

Agata Ucińska

Od kiedy pamiętam interesowała mnie praca z drugim człowiekiem i właśnie tym zajmuję się od 15 lat. Najpierw jako studentka, następnie pedagożka pracująca z dziećmi i ich rodzicami, potem nauczycielka jogi, a obecnie również jako psycholożka. Uwielbiam spotkania, rozmowy, wymianę doświadczeń oraz wiedzy. Kiedy uczę jogi ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni i przyjaznej atmosfery.Kocham być w ruchu oraz pisać. Interesuje mnie, co współczesna nauka mówi o jodze, medytacji i dbaniu o siebie. Bliska jest mi tematyka neuroróżnorodności (spektrum autyzmu/ADHD). Jeśli chodzi o formalności – jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki na UW, studiów podyplomowych “Relaksacja i Joga” na warszawskiej AWF, oraz psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam kurs nauczycielski w Trimurti Yoga w Indiach (200 h Yoga Alliance), a także trzy edycje Strala Intensive Training z Tarą Stiles i Michaelem Taylorem.Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć, warsztatów, wyjazdów oraz szkoleń. Razem z Karoliną Krawczyk-Sharmą, założycielką Trimurti Yoga, prowadzimy w Polsce szkolenia nauczycielskie. Współpracuję z Polskim Centrum Fitness prowadząc z Kasią Bigos szkolenie Yoga Wheel. Lubię również uczyć online – prowadzę kanał na YT oraz zajęcia na Zoomie. Współpracowałam z Panią Swojego Czasu tworząc dla Klubu PSC 6-miesięczną ścieżkę “Joga i uważność na co dzień”.

Klaudia Osika

Klaudia jest nauczycielką jogi nidry i vinyasy. Od ponad dziesięciu lat uprawia i uczy się jogi, wciąż doskonaląc swój warsztat. Kurs nauczycielski zrobiła w Rishikesh, w Indiach, a jogi nidry uczyła się z programem My Vinyasa Practice. O jodze mówi tak:„To dla mnie bardzo cenne i złożone narzędzie – kompas, który pomaga mi znaleźć ukojenie i kontakt ze sobą. Na początku była dla mnie jedynie praktyką połączenia ruchu z oddechem. Dziś coraz częściej odkrywam jogę poza matą – w uważności, pracy z emocjami, wycofaniu się do wewnątrz i czułym podejściu do siebie, innych i życia w ogóle.Nauczycielką jogi jestem od dwóch lat. Nauczycielką w ogóle – od zawsze. Jeszcze niedawno uczyłam angielskiego w warszawskim liceum. To ważny kawałek mojego życia, który pokazał mi, że to uczniowie są naszymi największymi nauczycielami. Tak więc ucząc Ciebie, sama nieustannie uczę się siebie.Głęboko wierzę, że joga jest dla każdego, bez względu na wiek i możliwości. Wyznaję zasadę, że każdy ma w sobie swojego wewnętrznego nauczyciela, głos intuicji, który podpowiada jak praktykować, gdzie postawić granicę, a kiedy eksplorować i wychodzić ze strefy komfortu, a my nauczyciele jogi jesteśmy tylko przewodnikami po tym świecie.Na moich zajęciach jogi nidry zapraszam Cię do podróży w głąb siebie. Joga nidra to szczególnie inkluzywna joga, sprzyjająca pracy ze sobą i głębokiej regeneracji. Nazywa się ją pięknie sztuką niedziałania, bo jest formą prowadzonej medytacji. Na zajęciach najpierw miękko i z uważnością pracujemy z ciałem, by potem wylądować w błogiej prowadzonej relaksacji.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.