Poczuj się lepiej (napis ozdobny)

x MOONSHOT

Zajęcia w studio MOONSHOT

Warszawa, al. Ujazdowskie 24/111

Zapraszamy na zajęcia w kameralnych grupach lub indywidualne.

Morning Flow

poniedziałki 7:30

prowadzi: Klaudia

Poniedziałkowe poranki zaczynamy od łagodnego flow, które dodaje energii. Na początku sekwencji przeciągamy się i dobudzamy z pomocą przyjaznych asan, w środku tempo nieco przyspiesza, na koniec odbywa się relaksacja i medytacja. To praktyka w stylu “co się zmęczę, to sobie odpocznę”. Rozbudzi, ale nie przemęczy. Zbieramy zapisy.

 

Vinyasa Flow

wtorki 18:30

czwartki 19:30

prowadzi Agata

Będziemy płynnie poruszać się z oddechem i szacunkiem do siebie. Pojawią się wyzwania, ale nauczymy Cię podejmować je z łagodnościa. Zrozumiesz rolę oddechu i relaksu. Ta praktyka wzmacnia, rozwija równowagę, ale też pozwala odetchnąć.

Agata Ucińska Klaudia Osika Poczuj się lepiej joga Warszawa

Zajęcia indywidualne

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego podejścia i chcesz praktykować 1:1 z nauczycielem lub w mini grupie – odezwij się, znajdziemy rozwiązanie.

Karnety

Pojedyncze zajęcia – 45 zł

Karnet na 4 wejścia/ważny 4 tygodnie – 160 zł

Karnet na 8 wejść/ważny 4 tygodnie – 260 zł

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie rodzaje zajęć, ale ponieważ grupy są kameralne, upewnij się mailowo lub przez formularz poniżej czy są miejsca!

Studio jogi Poczuj się lepiej Agata Ucińska Zuza Lewandowska joga Warszawa

Zapisy

Aby zapisać się na zajęcia, napisz do mnie na adres

agata@poczujsielepiej.pl

lub skorzystaj z formularza obok.

    * Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu obsługi Twojego zapytania. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych jest Agata Ucińska. Szczegóły: polityka prywatności.