Ruszają moje zajęcia!

Trzy, dwa, jeden, zero

START!

Nareszcie nadszedł moment, w którym mogę Was zaprosić ( no dobra, na razie tylko dziewczyny) na swoje regularne zajęcia jogi.

Długo na to czekałam i dużo pracowałam, żeby znaleźć się w tym punkcie, więc jestem naprawdę podekscytowana!

Gdzie?

W nowym studio dla kobiet na warszawskim Wilanowie SLOW MOVE.  To kameralne miejsce, gdzie grupy będą liczyć 6 osób.

Kiedy?

poniedziałki i środy – 7:00 – joga

wtorki i czwartki – 19:00 – Yoga Dance

wtorki i czwartki – 20:00 – joga

Pewnie zastanawiacie się co to takiego Yoga Dance. To zajęcia, które powstały w wyniku moich poszukiwań związanych z jogą, tańcem, choreoterapią, pole dance, improwizacją. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale wcześniej prowadziłam przeróżne zajęcia dla dzieci oraz rodziców, uczestniczyłam w warsztatach tanecznych i teatralnych. Wszystko czego do tej pory doświadczyłam bardzo mnie zainspirowało. Bazą zajęć Yoga Dance jest joga i praca w asanach, ale pojawiają się też płynne przejścia, sekwencje przy muzyce oraz miejsce na kreatywność. Wszystko po to, żeby móc doświadczyć zarówno spokojnej pracy z ciałem i skupienia, jak i dać się ponieść muzyce i spróbować innych jakości ruchu.

Natomiast na jodze będziemy po prostu ćwiczyć jogę. Uczyć się asan,  trwać w asanach, łączyć je w sekwencje, a także pracować nad oddechem i koncentracją.

Zapisy startują jutro czyli 8.10, mailowo: slowmove@slowmove.pl lub telefonicznie 784 900 846 ( w godz. 11-14, 17-19). Polecam też zajrzeć na stronę slowmove.pl – będzie dużo fajnych zajęć, może weźmiecie mamę albo dzieci :)

IMGP2137-004

To jest właśnie ten wspaniały news, którym – dopóki wszystko nie było gotowe – nie mogłam się pochwalić.  Chwalę się więc dziś i mam nadzieję, że do zobaczenia!

PS. Warto realizować swoje pasje, serio :)

 

14 thoughts on “Ruszają moje zajęcia!”

  1. No i super! Bardzo żałuję, że przez rurkę nie mam środków na jeszcze kolejne zajęcia, ale chętnie bym kiedyś wpadła chociaż jednorazowo. Powodzenia!

  2. Ech, żałuję, że do Warszawy tak daleko :( A czy możesz polecić jakichś nauczycieli jogi z Krakowa? Mam ochotę poćwiczyć, ale boję się iść na pierwsze zajęcia z brzegu, bo łatwo się uszkodzić/ nauczyć źle, a gorzej to odkręcić…

  3. GRA-TU-LA-CJE!!! ;-))))

    PS. Ale … dlaczego Warszawa?!?!?! :P
    Czy to nie mógł być Poznań?!?! :P
    (już bym biegła się zapisaywać!)

  4. Super! :) Muszę się nad tym poważnie zastanowić. Szczególnie interesujące wydają się być zajęcia z Yoga Dance.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *